logo komax
Ułatwiony dostęp:
logo bip

Oferta pracy 23.07.2020

Z powodu braku spełnienia wymogów nie została zatrudniona żadna osoba.

--------------------------------------------
Przedsiębiorstwo Komunalne ,, KOMAX" Sp. z o.o. z siedzibą w Kętach ul. Mickiewicza 8 zatrudni pracownika w dziale zarządzania nieruchomościami na stanowisko konserwator - elektryk.


Opis stanowiska :
-wykonywanie drobnych prac remontowych,
-nadzór nad instalacją elektryczną w budynkach wielorodzinnych,
-usuwanie drobnych awarii elektrycznych.

Wymagania :
-uprawnienia SEP do 1 kw
-prawo jazdy kat. B,
-dyspozycyjność,
-komunikatywność.

Oferujemy :
-Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
-Stabilne warunki zatrudnienia,
-Możliwość dalszego rozwoju.

Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem. Zainteresowane osoby prosimy o przysyłanie CV na adres e-mail lub za pośrednictwem formularza OLX. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami. Proces rekrutacji trwa od dnia dodania ogłoszenia do dnia 14.08.2020r.
W CV prosimy o dopisanie klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”.