logo komax
Ułatwiony dostęp:
logo bip

Oferta pracy 12.08.2020

Dziękujemy wszystkim kandydatom za zainteresowanie niniejszą ofertą pracy. Informujemy, że zostanie zatrudniony kandydat którego kwalifikacje i umiejętności były najbliższe oczekiwaniom Spółki.

--------------------------------------------------
Przedsiębiorstwo Komunalne ,, KOMAX" Sp. z o.o. z siedzibą w Kętach ul. Mickiewicza 8 zatrudni pracownika na stanowisku grabarz w Domu Pogrzebowym ,, KOMAX".

 

Opis stanowiska :

  • Prace przygotowawczo -porządkowe na cmentarzu
  • Prace przygotowawczo -porządkowe na grobach/ grobowcach
  • Obsługa pogrzebu w tym przenoszenie trumny
  • Oflagowanie miasta z okazji świąt państwowych
  • Inne czynności związane z bieżącą pracą Domu Pogrzebowego

Oferujemy :

-Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

-Stabilne warunki zatrudnienia,

-Możliwość dalszego rozwoju.

 

Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem. Zainteresowane osoby prosimy o przysyłanie CV na adres e-mail lub za pośrednictwem formularza OLX. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami. Proces rekrutacji trwa od dnia dodania ogłoszenia do dnia 12.09.2020r.

W CV prosimy o dopisanie klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”.